top of page

UĞUR ANAHTAR HAKKINDA

Uğur Anahtar 1975 yılında Zeynel Bal tarafından 4. Levent Oto Sanayi'nde kurulmuştur. İstanbul'un ilk anahtarcılarından biridir. İlk başlarda her türlü kilitle uğraşırken, 80'li yıllarda özellikle oto üzerine yoğunlaşmıştır. Özellikle Immobilizer Sistemler konusunda ilklerdendir. Gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip ederek, siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Halen Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi'nde aranan bir oto anahtarcı konumundadır.

671.png

ZEYNEL BAL

Uğur Anahtar'ın kurucusudur. Mesleğe merakla başlayan Zeynel Bal bu konuda kendisini geliştirmiş ve İstanbul'un en aranılan anahtarcı dükkanının temelini atmıştır.

UĞUR BAL

17 yaşında öğrenimini yarım bırakıp mesleğe başladı. 1997'de tamamen dükkanın başına geçti. Sadece manuel sistem anahtarcılıkla yetinmeyip, kendisini elektronikte de yetiştirdi. Gelişen teknolojiyi sürekli takip etti. İlk Immobilizer Sistemleri yapanlardan biridir. Bugün bu konuda en çok aranılan ustadır.

686.jpg

SAİT URAL

2003'ten beri Uğur Anahtar'ın profesyonel çalışanlarından birisidir. Alanında uzmandır ve kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir.

690.jpg
bottom of page